pl

czytaj więcej

Opinie Gości

Cisza i spokój

  • Villa usytuowana jest z dala od głównych dróg, na górce. Z balkonu rozpościerają się przepiękne widoki na pasma gór. Wybierając Villę Apia można liczyć na wysoki komfort pokojów, ciszę i spokój. W pokoju był bardzo dobrze wyposażony aneks kuchenny, dodatkowo jest możliwość skorzystania z grilla, dlatego nie należy się martwić o posiłki :)

Agnieszka Booking.com

 

Wyjątkowy

  • Fantastyczne miejsce do wypoczynku w ciszy i spokoju.

Maciej Booking.com

 

Czysto, wygodnie i piękne widoki

Przez 5 dni lipca zajmowałam z rodziną apartament dwupoziomowy. Jestem bardzo zadowolona z pobytu, mimo iż było deszczowo. Pani Maria opiekująca się willą jest otwartą, kontaktową i pomocną osobą. Wystarczy powiedzieć, że w deszczu zrywała w ogrodzie kwiaty i roznosiła po pokojach, by gościom "przynieść trochę słońca i radości w deszczowy dzień". Willa po południowej stronie ma przepiękny widok. Apartament czyściutki, wygodny, przestronny. Nie miałam problemu z rozróżnianiem kluczy, jak niektórzy goście podobno, ani nie przeszkadzał mi brak zmywarki (gruba przesada). Mimo że wcześniej goście byli z psem, pani Maria idealnie posprzątała pokoje dla nas - umiarkowanych alergików. Pościel podobno prana jest w płatkach mydlanych. Mimo braku wyżywienia na miejscu, dostępna jest opcja darmowego zamawiania i dowożenia posiłków z jednej restauracji - jedzenie ciepłe i pyszne docierało na czas. Placki ziemniaczane z surówkami były u nas hitem, smakowały też schabowe i pizza.
Wi-fi działa, skrót do pijalni artystycznej jest świetny, odrobinę stromy, idzie się jakieś 10 minut spacerkiem. Z kolei ze starszą osobą wystarczyło podjechać samochodem na parking pod pijalnię, a dalej już można było na piechotę spacerować. Parking pod willą wystarczający, dojazd dobry. Z ogrodu w deszczu i z grilla nie mieliśmy okazji skorzystać.
Z minusów, na siłę mogę wymienić skrzypiące w nocy schody w apartamencie, gdy idzie się do łazienki oraz raz po północy zabrakło ciepłej wody, gdy zjechali się wszyscy goście.
Dziękuję za miły czas, na pewno będę polecać i wracać.
Anna TripAdvisor